Jdi na obsah Jdi na menu
 


6x02 Michael, Linc a T-Bag jsou zdrceni zprávou o zmizelém ranči. Z T-Baga nakonec vypadnou po menší hádce další podrobnosti. Geniální Michael je přesvědčen, kde peníze hledat, je v tom ale háček. Peníze by měly být pod garáži v domě, který obývá osamocená žena. T-Bag by věděl, co s ní udělat, ale Michael a Linc volí lepší cestu. Je nutné obstarat nějaké věci a o to se postará Tweener, který si hověl v kufru auta. Tweener se vrací do obchodu, kde si obstarával lopatu a kde je také svázaný prodavač, do obchodu přijde zákazník, ale David si naštěstí poradí. Linc si trochu poradí s elektrikou a objeví se Tweener s nářadím, můžou se pustit do práce. Michael se představí dámě, u které se údajně nacházejí peníze, a zajistí jí, že on a jeho skupina se postarají o výpadek elektřiny dřív, než jiní elektrikáři, Michael to podá skvěle a ona na to skočí. Řeknou jí, že přerušený kabel se nachází pod garáží, vše probíhá dobře. To nebude trvat dlouho, po chvilce se dostaví společnost v podobě C-Notea a Sucreho. Vyruší je paní domu a začíná jí to být podezřelé. T-Bag se nabídne, že jí bude dělat společnost, zatímco ostatní budou pracovat. Michael je ve velké nedůvěře, ale nechá T-Baga jít. T-Bag si vychutnává limonádu u paní Jeannette, která se mu velice zamlouvá. A vypadá to, že jsou sympatie na obou stranách. Ale pouze vypadá, ve skutečnosti jí jde o někoho jiného - o Linca. Klukům v garáži se podaří najít základy sila, takže práce marná nebyla. Tweener se při tom pochlubí tím, že nestihl natankovat, musí se opět vydat do města. Tweener se při tankování dostane do průšvihu a musí utíkat, na místo už dorazila policie v čele s Mahonem. Tweener je v koncích, Mahone ho dostal... Chlapci zatím pokračují v kopání, Michaela vyděsí, že je T-Bag a paní domu pryč. Nakonec se od ní dozví, že chce, aby odešli, ihned. Na scéně se také objeví policie. A T-Bag už se neudrží.

Poblíž Tooele v Utahu je i Mahone a vzhledem k jeho mazanosti nebude trvat dlouho než Michaela a ostatní najde. Mahone přichází za chlápkem, u kterého dříve tankoval D.B. Cooper. Díky tomu příjde Mahone na to, v jaké přibližné oblasti se peníze nacházejí. Mahone se zatím velkou náhodou dozví o incidentu v obchodě a vše mu je konečně jasné, chlapci by si měli pospíšit.

Svět je tak malý, Sucreovi nezbývalo nic jiného, než se také vrátit k přátelům, a celkem rychle se dostal do Utahu, k tomu všemu kolem něj prochází C-Note. Za chvíli budou chlapci opět spolu, kromě Patoshika a zesnulého Abruzziho samozřejmě.

6x02 Kellerman má setkání s Kimem, kterého už znáte z minulého dílu. Vypadá to, že je Kellerman ze hry, jeho milovaná paní prezidentka se na něj vykašlala? Tentokrát bude hezky poslouchat Kimovy rozkazy. Guvernér Tancredi se dostává do problémů a zahlédne Kellermana. Sára se od svého otce dozví, že by si na Lance/Kellermana měla dávat pozor.

Haywire je po té cestě na kole hladový, a tak si zajde na menší občerstvení. Mlsal by dál, kdyby ho nevyrušili majitelé obchodu, respektive on je. Haywire ve Wisconsinu se skryje před policií u jedné staré slepé paní, která si myslí, že je její syn, v tom Haywira zaujme obraz na stěně. Díky tomu si bude moci v netušené chvíli paní Haywira osahat a zjistí pravdu.